3 Ocak 2013 Perşembe

Avon superShock jel eyeliner ve Avon eyeliner fırçası


Günaydın kızlar:)) Bu gün çok güzel bir gün, Kıbrıs günlük güneşlik kuşlar cıvıl cıvıl :) çokkkk güzel bir gün yaa  umarım günümde çok güzel geçer :D..Ve tabi ki sizlerinde çok güzel bir gün geçirmenizi dilerim:)


Bahsi geçen ürünlerimiz şunlardır efendim her katalogda çıkmıyor arada 
bir kendisini gösteriyorlar:)) genelde yılda 2 defa katalogda oluyor, birinde indirimsiz diğer ay ise indirimli fiyatını satışta bulabiliyorsunuz:)) Doğru hatırlıyorsam  İndirimli olarak jel eyelinerın fiyatı 15 ,fırçasının ise 8 tlydi.
Ayrı olarak satılıyorlar görünümleri bu şekilde;Eyeliner fırçasının görünüşü bu şekilde kesik açılı bir fırça, oldukça kolay uygulama sağlıyor yumuşak kılları sentetik, sapıda oldukça uzun kolay kavranılıyor.

Jel eyeliner ise cam kavanozda tam olarak görüldüğü renk içinde çok küçük simler var ama günlük kullanımda öyle çok abartılı durmuyor öyle ışıl ışıl disko topu gibi olmuyor gözleriniz :)

 Bende ki rengi blackened metal , aslında koyu füme rengi öyle simsiyah bir rengi yok yani ama gözde kendini belli ediyor...

 

Aşağıda ki resimde solda tek kat olarak uygulanmış hali , sağda ise 2 kat sürülmüş hali görülmekte..Tek katta görevini bana göre yerine getirmiyor ama ikinci katta oldukça iyi içinde minicik simler/ ışıltılar var  daha rahat görebiliyorsunuz resimde...

 Boyutunu görmeniz amacıyla ;Evet yorumlarıma gelecek olursak ben jel eyelinerına bayılmadım ama günlük olarak vs. her türlü kullanır bitiririm.. 

 • Renk yoğunluğu az 
 • Yapısı aslında sürüme kolaylık sağlıyo fakat istediğiniz  yoğunluğu  tek katta sağlayamıyorsunuz
 • Fiyat olarak uygun / ulaşılabilirliği fazla
 • Cam kavanozda olması bence artı bir özellik
 • Akmıyor ayrıca kolay kuruyor


Fırçasına gelecek olursak 
 •  Bence çok çok güzel bir fırça uygulamada kolaylık sağlıyor avondan beklenmeyecek derecede güzel bir fırça fiyatıda uygun 
 • sentetik, kesik uçlu yumuşak bir fırçaBenim yorumlarım bu şekilde arkadaşlar umarım beğenirsiniz :) 
xoxoxox:))

6 yorum:

 1. fırça 3 tl ıdı bı ara takıp edıyorum bu aylarda denk gelırse alıcıgım bulamassam gratısın fırcasıda guzelmıs ortan alırım artık..
  gayette hoş durmuŞ yaNi ıyı gunleRde kullan eye lıner ındırımdeyken alsaymıssın keske daha bı tadından yenmezdı :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu zaten indirimli haliydi :)) avonun türkiyede ki fiyatları çok ucuz biz burda 2 katı fiyatını ödüyoruz :(

   Sil
  2. kıyamam tatlıım pıs avon neden oyle yapıyor ya hıc adaletli degıL ulkelerde kozmetikler falanda :(

   Sil
 2. Ben de 3 rengi var bunun, baya indirimli almıştım. Fırçası çok başarılı gerçekten, çok sık kullanıyorum ama jel eyelinerı için aynı şeyi söyleyemeyeceğim:) Cidden renk yoğunluğu az fırçayı baya batırmak gerekiyor ama gene de sık olmasa da kullanıyorum, ben en çok lacivert rengini seviyorum, tavsiye ederim:)

  YanıtlaSil